Az idén szeptember 28-30-a között harmadik alkalommal kerül megrendezésre az Electrosub Konferencia és Kiállítás, az elektronikai ipar legrangosabb üzleti és szakmai fóruma.
Az idei év újdonsága, hogy a kiállítás tematikája kiegészül a digitális transzformáció és a mesterséges intelligencia témakörökkel, az esemény az ipar 4.0 jegyében zajlik. A jelentkezések beindultak, az Endrich Bauelemente Vertriebs GmbH eddig mindkét korábbi eseményen részt vett, 2021-ben ismét arany szponzorként csatlakozik az Electrosubhoz.
Új partnerként jelentkezett, szintén arany szponzori státuszban, az M2Mcom Kft, SIMCom. Érdemes a részvételt már most megfontolni, mert jelenleg még április 30-ig, kedvezményes részvételi feltételek vannak érvényben. A jelentkezés semmilyen pénzügyi kockázatot nem jelent, egyrészt a fizetési feltételek rendkívül rugalmasan alkalmazkodnak a körülményekhez, másrészt minden befizetett díj – a fizikai rendezés esetleges meghiúsulása esetén – teljes mértékben visszafizetésre kerül.
(Részvételi feltételek: https://electrosub.com/reszveteli-feltetelek/)
Bár a jelen körülmények még nem optimálisak, de az oltások már beindultak, folyamatosan nő az átoltottság, az őszi nyitásra bizakodással tekinthetünk. A piaci szereplők nagyon várják már a személyes találkozásokat, amelyre lehetőséget, minden bizonnyal, az Electrosub az elsők között kínál majd. Aki szeretne a gazdaság újra nyitásának aktív részese lenni és kínálatával abból nem kimaradni, annak jó oka van az Electrosubhoz csatlakozni.
Szerző: Electrosub
2021.04.24.
Önvezető autók utasainak reakcióit vizsgálták a kutatók Váratlan helyzetekben vizsgálták az önvezető autók utasainak reakcióit a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) kutatói együttműködve a HUN-REN és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem szakembereivel. Az eredményeikről a Nature-ben megjelent cikkükben számoltak be.
Ami jól működik, azon ne változtass! De azért fejleszteni érdemes… Szabványosít és digitalizál a TRUMPF a karbantartás terén, ami a hibaelhárítás egyre javuló eredményeiben fizetődik ki.
Hogyan gondolkodik a generatív MI? Szegedi kutatók keresik a választ a chatbotok titkaira A mesterséges intelligencia (MI) egyre több feladatban segít minket a mindennapokban, de mi történik egy chatbot „fejében”, amikor választ ad egy kérdésre vagy értelmez egy utasítást?
Ízletes garnéla az osztrák Alpokból A hegyekből az asztalra: a zenon megteremti a fenntartható garnélatelepek feltételeit. A White Panther az óceánoktól távol tenyészti a garnélákat az osztrák Alpok közepén. A cég fenntartható gyártási módszereket alkalmaz.
Tűzoltás helyett stratégia Prediktív karbantartási rendszert vezetett be a kulcsfontosságú megmunkálógépére a maklári Bosch gyár. Az üzemeltetők és karbantartók sok üzemben még ma is nagyrészt rutinból végzik a karbantartást, ha éppen nem tüzet oltanak.